Club Kif Kif: Eindejaarseditie

Club Kif Kif is jouw kans om ongedwongen en onder het genot van een feestelijke mocktail kennis te maken met ons team en andere bondgenoten in de strijd tegen racisme. Wil je meer weten over onze contributorwerking of activiteiten? Of onze antiracistische bib eens bekijken? Kom langs!
Tijdstip

Club Kif Kif is jouw kans om ongedwongen en onder het genot van een feestelijke mocktail kennis te maken met ons team en andere bondgenoten in de strijd tegen racisme. Wil je meer weten over onze contributorwerking of activiteiten? Of onze antiracistische bib eens bekijken? Kom langs!

Deze editie staat in het teken van 'De Antiracistische Zine'. Samen met de deelnemers van onze schrijfwedstrijd 'Het Vrije Woord' verwerkten we de inzendingen in een zine. Een zine is een gefotokopieerd tijdschrift dat kan worden samengesteld uit teksten, tekeningen, collages, handgeschreven teksten, enz. Doorheen de geschiedenis is de zine een veelgebruikt communicatiemiddel in de sociale strijd en het activisme. We bekijken samen de eerste resultaten!

Wanneer? Donderdag 15 december 2022

Waar? Toko139 - Statiestraat 139, Berchem

Tijd? 17.00 uur

Aanmelden kan via https://www.eventbrite.be/e/tickets-club-kif-kif-eindejaarseditie-46411…