Club Kif Kif: Open Mic met Farida

Club Kif Kif is jouw kans om ongedwongen en onder het genot van een feestelijke mocktail kennis te maken met ons team en andere bondgenoten in de strijd tegen racisme.
Tijdstip

Club Kif Kif is jouw kans om ongedwongen en onder het genot van een feestelijke mocktail kennis te maken met ons team en andere bondgenoten in de strijd tegen racisme. Wil je meer weten over onze contributorwerking of activiteiten? Of onze antiracistische bib eens bekijken? Kom langs!

Deze editie wordt gecombineerd met een open mic-avond, gehost door Kif Kif-contributor Farida Zaouad. Farida is zelf spoken word-artiest. Ze studeert sociaal-cultureel werk en loopt momenteel stage bij de Leuvense kunstorganisatie Trill. Wil je je graag aanmelden voor de open mic? Stuur een mailtje met je contactgegevens naar [email protected]!